All Products
-
Cold Rolled Stainless Steel Sheet
-
Seamless SS Pipe
-
Stainless Steel Coil
-
Stainless Steel Round Bar
-
Galvanized Steel Pipe
-
Galvanized Steel Coils
-
Galvanized Steel Sheet
-
PPGI Steel Coils
-
Steel Tin Plate
-
Mild Steel Square Tube
-
Carbon Steel Coils
-
Carbon Steel Sheets
-
Wear Resistant Steel Plates
-
Aluminum Steel Sheet
-
Copper Steel Pipe
-
Copper Steel Bar
-
Copper Sheet Coil
-
Structural Steel Profiles
-
John Fairbankstainless steel strip with good quality and the Sales clerk service is very good.i like this company i hope can work with your again -
Harish kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة ، ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة ، ولكن أيضًا جودة البضائع جيدة ، وأتطلع إلى التعاون التالي. -
RickyCooperate with a trial order. The service is excellent and the price is very good. Product quality is guaranteed and can stand inspection -
Fierce Urchingood ,the galvanized steel coil quality is good and i donot see the broken on them.that is nice -
FleuriauShipment speed is very fast, and the requirements can meet me. Salesman is very responsible. -
Krouma600 tons 316L stainless steel plates, delivery fast. JO worked very hard for me in the packaging design. I appreciate it very much . -
Pedro Ngeru MainaThe conversation was very pleasant and professional. All problems can be solved. However, the price still falls short of the desired target. I hope we can have the opportunity to cooperate next time -
Andrew Greg - Turkeythis is the second order l buy this company ,quality is very good ,same as europure quality .we will go on ccooperate with this company . -
Mechile Kilar Chard - Brazi200 ton Stainless steel sheet is arrived on 10th Oct 2014 , the quality is very good.,deliver time is very fast It's very lucky we find this factory -
Pongpol Pluemsati-ThailandQuality is very good and delivery time very fast ,we want to do long terms business with this company
Keywords [ cold rolling steel ] match 684 Products.
0.5mm ASTM 304 Cold Rolled Stainless Steel Sheets Pressing HL For Kitchenware
| Standard: | GB JIS ASTM ASME EN |
|---|---|
| Technic: | Hot Rolled / Cold Rolled |
| Finish: | 2B/BA/HL/NO.4/8K/Embossed/Gold/Rose Gold/Black Gold |
304 304L 316 310 Cold Rolled Stainless Steel Sheet Mirrored 2B Finish 0.6mm
| Standard: | GB, AISI ASTM GB JIS DIN BS |
|---|---|
| Grade: | ASTM304 304L 316 310 |
| Thickness: | 0.12-0.6mm |
1.0mm SS304 Cold Rolled SS 304 Plate BA Surface
| Standard: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| Technic: | Cold Rolled |
| Finish: | Requirement |
10 Gauge Cold Rolled Stainless Steel Sheet 1500 x 6000mm
| Standard: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| Technic: | Cold Rolled |
| Finish: | 2B,NO.1 |
AISI 304 Cold Rolled Stainless Steel Sheet Plate JIS OEM With Ba Surface
| Standard: | AISI, ASTM |
|---|---|
| Grade: | 304/316/316L |
| Thickness: | 0.5-80mm |
316L Cold Rolled Stainless Steel Sheet 0.3-100mm With HL Mirror Surface
| Standard: | AISI, ASTM,DIN |
|---|---|
| Grade: | 304/316L |
| Thickness: | 0.3-100mm |
OEM ASTM EN 202 Cold Rolled Stainless Steel Sheet Custom Size Plate With HL Finish
| Standard: | AISI, ASTM,DIN |
|---|---|
| Grade: | 304/316L |
| Thickness: | 0.3-100mm |
ODM GB 430 Cold Rolled Stainless Steel Sheet Custom Size Mirror BA Plate
| Standard: | AISI, ASTM,DIN |
|---|---|
| Grade: | 304/316/430 |
| Thickness: | 0.3-100mm |
Custom Size Cold Rolled Stainless Steel Sheet 304L OEM JIS 2D Surface
| Standard: | AISI, ASTM,DIN |
|---|---|
| Grade: | 304/304L/316 |
| Thickness: | 0.3-300mm |
309s Cold Rolled Stainless Steel Sheet ASTM EN 20mm Thick Custom Size
| Standard: | GB ASTM DIN |
|---|---|
| Grade: | 201/304/ 316 |
| Thickness: | 20-100mm |

