All Products
-
Cold Rolled Stainless Steel Sheet
-
Seamless SS Pipe
-
Stainless Steel Coil
-
Stainless Steel Round Bar
-
Galvanized Steel Pipe
-
Galvanized Steel Coils
-
Galvanized Steel Sheet
-
PPGI Steel Coils
-
Steel Tin Plate
-
Mild Steel Square Tube
-
Carbon Steel Coils
-
Carbon Steel Sheets
-
Wear Resistant Steel Plates
-
Aluminum Steel Sheet
-
Copper Steel Pipe
-
Copper Steel Bar
-
Copper Sheet Coil
-
Structural Steel Profiles
-
John Fairbankstainless steel strip with good quality and the Sales clerk service is very good.i like this company i hope can work with your again -
Harish kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة ، ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة ، ولكن أيضًا جودة البضائع جيدة ، وأتطلع إلى التعاون التالي. -
RickyCooperate with a trial order. The service is excellent and the price is very good. Product quality is guaranteed and can stand inspection -
Fierce Urchingood ,the galvanized steel coil quality is good and i donot see the broken on them.that is nice -
FleuriauShipment speed is very fast, and the requirements can meet me. Salesman is very responsible. -
Krouma600 tons 316L stainless steel plates, delivery fast. JO worked very hard for me in the packaging design. I appreciate it very much . -
Pedro Ngeru MainaThe conversation was very pleasant and professional. All problems can be solved. However, the price still falls short of the desired target. I hope we can have the opportunity to cooperate next time -
Andrew Greg - Turkeythis is the second order l buy this company ,quality is very good ,same as europure quality .we will go on ccooperate with this company . -
Mechile Kilar Chard - Brazi200 ton Stainless steel sheet is arrived on 10th Oct 2014 , the quality is very good.,deliver time is very fast It's very lucky we find this factory -
Pongpol Pluemsati-ThailandQuality is very good and delivery time very fast ,we want to do long terms business with this company
Keywords [ decorative stainless steel sheet ] match 183 Products.
JIS ASTM 304 316 310S Stainless Steel Sheet Plate with HL surface
| Material: | 304 /304L /316 /316L / 321 / 309S / 310S / 904L |
|---|---|
| Width: | 1000/1219/1250/1500 Mm |
| Length: | 2000/2438/2500/3000/3048 Mm |
0.8mm Thickness Cold Rolled Stainless Steel Sheet 430 Grade
| Standard: | AISI, ASTM, BS, DIN, GB, JIS |
|---|---|
| Grade: | SUS 430 |
| Thickness: | 0.3/0.8mm |
17-7 Ph Decorative Stainless Steel Strip 40mm Hot Rolled
| Grade: | DX51D, SGCC |
|---|---|
| Thickness: | 0.15mm - 4.00mm |
| Length: | 1000-6000mm |
317 904L Stainless Steel Plate 16 Gauge 2B BA Surface 4x8 Mirror 100mm
| Standard: | ASTM A240 |
|---|---|
| Grade: | 304 316L 316Ti 317 904L |
| Thickness: | 0.25-3.0mm,3.0-100mm |
Ss Plate 201 304 316l 430 Sheet Finished Stainless Steel Plate
| Edge Treatment: | Slit, Round, Deburr, Etc. |
|---|---|
| Keyword: | 4x8 Stainless Steel Sheet Sheet |
| Port: | Shanghai |
Cold Rolled Ss Sheet 309s 310s 316 316l Sus321 304l Stainless Steel for Kitchen Ba 1 Ton
| Custommerized Size: | Width 100-1500mm, Length 500-6500mm |
|---|---|
| Edge: | Mill Edge, Slit Edge |
| Keyword: | Stainless Steel Plate |
Flat Stainless Steel Cold Rolled Sheet 301 302 303 304 304l 304n1
| Custommerized Size: | Width 100-1500mm, Length 500-6500mm |
|---|---|
| Edge: | Mill Edge, Slit Edge |
| Keyword: | Stainless Steel Plate |
BA TISCO Cold Rolled Stainless Steel Plate Sheet 0.5mm AISI 904L 304L 304 321 316L
| Product Name: | Stainless Steel Plate Sheet |
|---|---|
| Grade: | 904L 304L 304 321 316L |
| Thickness: | 0.1-0.5mm Or As Required |
430 4X8 Cold Rolled Stainless Steel Sheet Mirror Customized
| Standard: | GB ASTM DIN |
|---|---|
| Grade: | 201/304/304L/316/316L/430 |
| Thickness: | 20-100mm |
SS304 430 Cold Rolled Stainless Steel Sheet Plate Mirror Finish Decorative
| Standard: | JIS, AiSi |
|---|---|
| Technic: | Hot Rolled / Cold Rolled |
| Delivery Time: | 15-21 Days |

