All Products
-
Cold Rolled Stainless Steel Sheet
-
Seamless SS Pipe
-
Stainless Steel Coil
-
Stainless Steel Round Bar
-
Galvanized Steel Pipe
-
Galvanized Steel Coils
-
Galvanized Steel Sheet
-
PPGI Steel Coils
-
Steel Tin Plate
-
Mild Steel Square Tube
-
Carbon Steel Coils
-
Carbon Steel Sheets
-
Wear Resistant Steel Plates
-
Aluminum Steel Sheet
-
Copper Steel Pipe
-
Copper Steel Bar
-
Copper Sheet Coil
-
Structural Steel Profiles
-
John Fairbankstainless steel strip with good quality and the Sales clerk service is very good.i like this company i hope can work with your again -
Harish kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة ، ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة ، ولكن أيضًا جودة البضائع جيدة ، وأتطلع إلى التعاون التالي. -
RickyCooperate with a trial order. The service is excellent and the price is very good. Product quality is guaranteed and can stand inspection -
Fierce Urchingood ,the galvanized steel coil quality is good and i donot see the broken on them.that is nice -
FleuriauShipment speed is very fast, and the requirements can meet me. Salesman is very responsible. -
Krouma600 tons 316L stainless steel plates, delivery fast. JO worked very hard for me in the packaging design. I appreciate it very much . -
Pedro Ngeru MainaThe conversation was very pleasant and professional. All problems can be solved. However, the price still falls short of the desired target. I hope we can have the opportunity to cooperate next time -
Andrew Greg - Turkeythis is the second order l buy this company ,quality is very good ,same as europure quality .we will go on ccooperate with this company . -
Mechile Kilar Chard - Brazi200 ton Stainless steel sheet is arrived on 10th Oct 2014 , the quality is very good.,deliver time is very fast It's very lucky we find this factory -
Pongpol Pluemsati-ThailandQuality is very good and delivery time very fast ,we want to do long terms business with this company
Keywords [ decorative stainless steel sheet ] match 183 Products.
ASTM Cold Rolled Stainless Steel Plate Sheet AISI 10mm Thick Slit Edge
| Standard: | AISI, ASTM |
|---|---|
| Grade: | 321 |
| Thickness: | 0.15-120mm |
AISI Cold Rolled Stainless Steel Sheet Plate 2B Finish 1219x2438mm 3mm
| Material: | 434 |
|---|---|
| Thickness: | 3.0mm |
| Width: | 1220mm |
Slit Edge 316L Stainless Steel Panel Sheet 2000mm Mirror Decoration Water Wave
| Standard: | JIS/AISI/ASTM/SUS/EN |
|---|---|
| Grade: | 201 304 316l |
| Thickness: | 0.15-3.0mm |
316 201 Cold Rolled Stainless Steel Sheet Plate Mirror Pvc 1219 X 2440
| Technics: | Cold Drawn, Cold Rolled, Hot Rolled. |
|---|---|
| Grade: | 200Series/300Series/400Series |
| Thickness: | 0.1mm-300mm Or As Required |
Aisi 410 Cold Rolled Stainless Steel Sheet 1.5mm 410s Gold Plate Slit Edge
| Standard: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| Grade: | 410S |
| Thickness: | 5mm 1.5-3.0mm |
ASTM AISI 430 Sheet 316L Ss 316 Inox Stainless Steel Plates No.1 2B finish
| Grade: | 430 316 316L |
|---|---|
| Thickness: | 0.1-3mm, 3-100mm |
| Width: | 1000/1219/1250/1500 Mm |
ASTM A240 Stainless Steel Plate 30mm Polished 430 For Decoration
| Standard: | AISI, ASTM |
|---|---|
| Grade: | 430 |
| Thickness: | 0.3-100mm |
201 304 Water Wave Stainless Steel Sheet 4x8 Mirror Polished For Interior Wall Panel
| Standard: | JIS/AISI/ASTM/SUS/EN |
|---|---|
| Grade: | 430, 304, 201 |
| Thickness: | 0.3-3.0mm |
Mill Edge 3.0mm Stainless Steel Ss Sheets 904L 2B Polished Industry Construction
| Standard: | JIS, ASTM, DIN, EN, JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, Etc |
|---|---|
| Grade: | 904 |
| Thickness: | 0.3-3.0mm |
3mm 10mm Cold Rolled Stainless Steel Sheet 1/8" 3/16 304 And 316 Stainless Steel Plates
| Standard: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| Thickness: | 0.3-3MM,3MM-100MM |
| Length: | 1000-6000mm |

