All Products
-
Cold Rolled Stainless Steel Sheet
-
Seamless SS Pipe
-
Stainless Steel Coil
-
Stainless Steel Round Bar
-
Galvanized Steel Pipe
-
Galvanized Steel Coils
-
Galvanized Steel Sheet
-
PPGI Steel Coils
-
Steel Tin Plate
-
Mild Steel Square Tube
-
Carbon Steel Coils
-
Carbon Steel Sheets
-
Wear Resistant Steel Plates
-
Aluminum Steel Sheet
-
Copper Steel Pipe
-
Copper Steel Bar
-
Copper Sheet Coil
-
Structural Steel Profiles
-
John Fairbankstainless steel strip with good quality and the Sales clerk service is very good.i like this company i hope can work with your again -
Harish kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة ، ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة ، ولكن أيضًا جودة البضائع جيدة ، وأتطلع إلى التعاون التالي. -
RickyCooperate with a trial order. The service is excellent and the price is very good. Product quality is guaranteed and can stand inspection -
Fierce Urchingood ,the galvanized steel coil quality is good and i donot see the broken on them.that is nice -
FleuriauShipment speed is very fast, and the requirements can meet me. Salesman is very responsible. -
Krouma600 tons 316L stainless steel plates, delivery fast. JO worked very hard for me in the packaging design. I appreciate it very much . -
Pedro Ngeru MainaThe conversation was very pleasant and professional. All problems can be solved. However, the price still falls short of the desired target. I hope we can have the opportunity to cooperate next time -
Andrew Greg - Turkeythis is the second order l buy this company ,quality is very good ,same as europure quality .we will go on ccooperate with this company . -
Mechile Kilar Chard - Brazi200 ton Stainless steel sheet is arrived on 10th Oct 2014 , the quality is very good.,deliver time is very fast It's very lucky we find this factory -
Pongpol Pluemsati-ThailandQuality is very good and delivery time very fast ,we want to do long terms business with this company
Keywords [ decorative stainless steel sheet ] match 183 Products.
201 304 316 430 310s 316l 1.5mm Thick Decorative Stainless Steel Sheet 304 Ss Plate
| Length: | Customized |
|---|---|
| Payment: | 30%TT+70%TT / LC |
| Price Terms: | FOB, CFR, CIF, EXW |
AISI Cold Rolled Mirror Plate 430 Metal Decorative Stainless Steel Sheet
| Standard: | AISI, ASTM |
|---|---|
| Grade: | 430 |
| Thickness: | 0.01-200mm |
0.15mm AISI 316 Stainless Steel Sheet Water Ripples Decorative Gold For Wall Panel
| Standard: | JIS/AISI/ASTM/SUS/EN |
|---|---|
| Grade: | 201.202.304.316.310S.430.420 |
| Thickness: | 0.15-3.0mm |
0.6mm 1.5mm 2mm 10mm 201 304 310 316l Mirror Decorative Stainless Steel Sheet Ss Plate
| Hardness: | Soft, Half Hard, Full Hard |
|---|---|
| Port: | Shanghai Port |
| Test: | SGS |
SUS 304 8K Stainless Steel Sheet TISCO Cold Rolled 1.0mm For Decoration
| Product Name: | TISCO Stainless Steel Sheet |
|---|---|
| Standard: | ASTM A240 |
| Grade: | 304L 304 321 316L 310S 2205 430 420 201 |
2mm 22 Gauge Stainless Steel Sheet Metal Welding HL 316L 904L 317 Cold Rolled 2B
| Standard: | JIS G4303、JIS G4311、JIS G4305 |
|---|---|
| Grade: | 301L, S30815, 301, 316Ti, 316L, 321, 410S, S32304, 204C2, 425M |
| Thickness: | 0.12-3.0mm / 4.0-60mm |
Tisco 16ga BA Stainless Steel Sheet 2B Finish Slit Edge 316 317 304 4x8 6.0mm
| Standard: | ASTM, JIS, SUS, GB, DIN |
|---|---|
| Grade: | 201,304,301,316,316Ti, 316L, 321, 410S |
| Thickness: | 0.3-6.0mm |
Mill Finish Brushed Stainless Steel Sheet 220 - 3000mm 2B AISI 316 316L A240
| Standard: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| Grade: | 316 316L |
| Thickness: | 6/8/9/10/12mm |
Mirror Metal Stainless Steel Sheet Aisi 0.12mm 201 430 403 316L 2B 8K Plate
| Standard: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| Grade: | 316L 201 430 403 |
| Thickness: | 0.12-4.0mm |
Mirror 2B BA Cold Rolled Stainless Steel Sheet 1.5mm 1mm 304 316 430 ISO Slit Edge
| Standard: | GB, AISI ASTM GB JIS DIN BS |
|---|---|
| Grade: | ASTM 304 316 430 |
| Thickness: | 0.1-3.0mm Or As Request |

