All Products
-
Cold Rolled Stainless Steel Sheet
-
Seamless SS Pipe
-
Stainless Steel Coil
-
Stainless Steel Round Bar
-
Galvanized Steel Pipe
-
Galvanized Steel Coils
-
Galvanized Steel Sheet
-
PPGI Steel Coils
-
Steel Tin Plate
-
Mild Steel Square Tube
-
Carbon Steel Coils
-
Carbon Steel Sheets
-
Wear Resistant Steel Plates
-
Aluminum Steel Sheet
-
Copper Steel Pipe
-
Copper Steel Bar
-
Copper Sheet Coil
-
Structural Steel Profiles
-
John Fairbankstainless steel strip with good quality and the Sales clerk service is very good.i like this company i hope can work with your again -
Harish kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة ، ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة ، ولكن أيضًا جودة البضائع جيدة ، وأتطلع إلى التعاون التالي. -
RickyCooperate with a trial order. The service is excellent and the price is very good. Product quality is guaranteed and can stand inspection -
Fierce Urchingood ,the galvanized steel coil quality is good and i donot see the broken on them.that is nice -
FleuriauShipment speed is very fast, and the requirements can meet me. Salesman is very responsible. -
Krouma600 tons 316L stainless steel plates, delivery fast. JO worked very hard for me in the packaging design. I appreciate it very much . -
Pedro Ngeru MainaThe conversation was very pleasant and professional. All problems can be solved. However, the price still falls short of the desired target. I hope we can have the opportunity to cooperate next time -
Andrew Greg - Turkeythis is the second order l buy this company ,quality is very good ,same as europure quality .we will go on ccooperate with this company . -
Mechile Kilar Chard - Brazi200 ton Stainless steel sheet is arrived on 10th Oct 2014 , the quality is very good.,deliver time is very fast It's very lucky we find this factory -
Pongpol Pluemsati-ThailandQuality is very good and delivery time very fast ,we want to do long terms business with this company
Keywords [ decorative stainless steel sheet ] match 183 Products.
0.12-3.0mm Thickness Hairline Stainless Steel Sheet Etched PVD Coated Silver Decorative Plate
| Standard: | AISI, ASTM |
|---|---|
| Grade: | 201 |
| Thickness: | 0.1-300mm |
310 304 Cold Rolled Stainless Steel Sheets 0.5mm 304l 201 Mirror Decorative
| Standard: | ASTM, AISI, GB, JIS, DIN, BS, ASTM, AISI, GB, JIS, DIN, En |
|---|---|
| Grade: | 316L 304 201 430 310 |
| Thickness: | 0.5-2.50 |
201 304 430 Mirror Polished Stainless Steel Sheet Water Wave 4x8 For Interior Wall Panel
| Standard: | JIS/AISI/ASTM/SUS/EN |
|---|---|
| Grade: | 430, 304, 201 |
| Thickness: | 0.3-3.0mm |
304 Mirror Stainless Steel Sheet Titanium Gold Panels 2000mm Width
| Material: | 304 |
|---|---|
| Thickness: | 0.3-20mm |
| Width: | 1000-2000mm |
202 201 HR Stainless Steel Sheet Iron Plates 5mm 10mm SUS
| Standard: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| Grade: | 202 201 |
| Thickness: | 5mm 10mm |
8K Brushed Stainless Steel Sheet Mill Edge PVD Hairline STS304
| Standard: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| Grade: | 310S 304 316L 316Ti |
| Thickness: | 0.2-4.0mm |
4mm Cold Rolled Stainless Steel Sheet 4"X8" Aisi 201 430 403 2B 8K Mirror Metal Plate
| Standard: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| Grade: | 201 430 403 |
| Thickness: | 0.12-4.0mm |
304 321 202 Stainless Steel Sheet 485mm 0.5mm Thickness BA 2B Surface Cold Rolled
| Standard: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| Grade: | 304 321 202 |
| Thickness: | 0.12-4.0mm |
BA ASTM 304 Cold Rolled Stainless Steel Sheet 304L 316L 201 1MM 2MM 2B 8K
| Standard: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| Grade: | 304 304L 316L 201 |
| Thickness: | 0.2mm-5.0mm |
304 316 3mm Cold Rolled Stainless Steel Sheet Mirror Surface Used For Construction
| Standard: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| Grade: | 304 304L 316L |
| Thickness: | Customized, 0.15-100mm |

