All Products
-
Cold Rolled Stainless Steel Sheet
-
Seamless SS Pipe
-
Stainless Steel Coil
-
Stainless Steel Round Bar
-
Galvanized Steel Pipe
-
Galvanized Steel Coils
-
Galvanized Steel Sheet
-
PPGI Steel Coils
-
Steel Tin Plate
-
Mild Steel Square Tube
-
Carbon Steel Coils
-
Carbon Steel Sheets
-
Wear Resistant Steel Plates
-
Aluminum Steel Sheet
-
Copper Steel Pipe
-
Copper Steel Bar
-
Copper Sheet Coil
-
Structural Steel Profiles
-
John Fairbankstainless steel strip with good quality and the Sales clerk service is very good.i like this company i hope can work with your again -
Harish kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة ، ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة ، ولكن أيضًا جودة البضائع جيدة ، وأتطلع إلى التعاون التالي. -
RickyCooperate with a trial order. The service is excellent and the price is very good. Product quality is guaranteed and can stand inspection -
Fierce Urchingood ,the galvanized steel coil quality is good and i donot see the broken on them.that is nice -
FleuriauShipment speed is very fast, and the requirements can meet me. Salesman is very responsible. -
Krouma600 tons 316L stainless steel plates, delivery fast. JO worked very hard for me in the packaging design. I appreciate it very much . -
Pedro Ngeru MainaThe conversation was very pleasant and professional. All problems can be solved. However, the price still falls short of the desired target. I hope we can have the opportunity to cooperate next time -
Andrew Greg - Turkeythis is the second order l buy this company ,quality is very good ,same as europure quality .we will go on ccooperate with this company . -
Mechile Kilar Chard - Brazi200 ton Stainless steel sheet is arrived on 10th Oct 2014 , the quality is very good.,deliver time is very fast It's very lucky we find this factory -
Pongpol Pluemsati-ThailandQuality is very good and delivery time very fast ,we want to do long terms business with this company
Keywords [ decorative stainless steel sheet ] match 183 Products.
Astm 410 430 Cold Rolled Stainless Steel Sheet Surface 5.0mm HL Magnetic
| Certification: | ISO,CE,RoHS |
|---|---|
| Grade: | 430 410 |
| Thickness: | 4.0-12.0mm |
SS Mirror Finish 0.5mm Stainless Steel Sheets 2b Finish 202 304 304l Rohs
| Certification: | ISO,CE,RoHS |
|---|---|
| Grade: | 202 304 304l |
| Thickness: | 0.5-1.25mm |
AISI 304 Cold Rolled Stainless Steel Sheet Plate JIS OEM With Ba Surface
| Standard: | AISI, ASTM |
|---|---|
| Grade: | 304/316/316L |
| Thickness: | 0.5-80mm |
0.25mm Cold Rolled DIN Stainless Steel Sheet 304 316 310S For Industrial Use
| Thickness: | 0.3-3mm |
|---|---|
| Surface Finish: | 2B/ BA/ NO.1/ NO.4/ 8K/ HL/ 2D/ 1D |
| Width: | 1000-2000mm |
OEM Cold Rolled Stainless Steel Sheet 3/16 304 Stainless Steel Sheet Aisi 304 BA 3mm 5mm And 6mm
| Standard: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| Technic: | Cold Rolled |
| Finish: | Requirement |
T304 Aisi 304 BA Stainless Steel Sheet 16 Gauge 304 Stainless Steel Sheet
| Standard: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| Technic: | Cold Rolled |
| Finish: | Requirement |
14 Gauge Cold Rolled Stainless Steel Sheet 2500x1250 SS Plates
| Standard: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| Thickness: | 0.4-6.0mm |
| Length: | 1000-6000mm |
GB 304 Cold Rolled Stainless Steel Sheets 110mm Rust Resistance
| Standard: | AISI, ASTM |
|---|---|
| Grade: | 304 |
| Thickness: | 0.3-110mm |
304L Large Cold Rolled Stainless Steel Sheet Plate 7MM 310s Mill Edge
| Standard: | ASTM AISI GB DIN JIS EN |
|---|---|
| Grade: | 321/310s/410/420/430 |
| Thickness: | 0.12mm-10.0mm |
304 316l Rolled Stainless Steel Sheets 0.5 0.6 0.8 1.2 1.5 2 2.5 3.0mm Thickness
| Standard: | ASTM A240 |
|---|---|
| Grade: | 304 316l |
| Thickness: | 0.25mm~20mm |

