All Products
-
Cold Rolled Stainless Steel Sheet
-
Seamless SS Pipe
-
Stainless Steel Coil
-
Stainless Steel Round Bar
-
Galvanized Steel Pipe
-
Galvanized Steel Coils
-
Galvanized Steel Sheet
-
PPGI Steel Coils
-
Steel Tin Plate
-
Mild Steel Square Tube
-
Carbon Steel Coils
-
Carbon Steel Sheets
-
Wear Resistant Steel Plates
-
Aluminum Steel Sheet
-
Copper Steel Pipe
-
Copper Steel Bar
-
Copper Sheet Coil
-
Structural Steel Profiles
-
John Fairbankstainless steel strip with good quality and the Sales clerk service is very good.i like this company i hope can work with your again -
Harish kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة ، ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة ، ولكن أيضًا جودة البضائع جيدة ، وأتطلع إلى التعاون التالي. -
RickyCooperate with a trial order. The service is excellent and the price is very good. Product quality is guaranteed and can stand inspection -
Fierce Urchingood ,the galvanized steel coil quality is good and i donot see the broken on them.that is nice -
FleuriauShipment speed is very fast, and the requirements can meet me. Salesman is very responsible. -
Krouma600 tons 316L stainless steel plates, delivery fast. JO worked very hard for me in the packaging design. I appreciate it very much . -
Pedro Ngeru MainaThe conversation was very pleasant and professional. All problems can be solved. However, the price still falls short of the desired target. I hope we can have the opportunity to cooperate next time -
Andrew Greg - Turkeythis is the second order l buy this company ,quality is very good ,same as europure quality .we will go on ccooperate with this company . -
Mechile Kilar Chard - Brazi200 ton Stainless steel sheet is arrived on 10th Oct 2014 , the quality is very good.,deliver time is very fast It's very lucky we find this factory -
Pongpol Pluemsati-ThailandQuality is very good and delivery time very fast ,we want to do long terms business with this company
Keywords [ decorative stainless steel sheet ] match 183 Products.
ASTM 202 304 316 Stainless Steel Decorated Sheet Plate Perforated For Inner Decoration
| Standard: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| Grade: | 202 304 316 |
| Thickness: | 0.12-4.0mm |
0.5mm Thickness Stainless Steel Plate Sheets 201 Grade Hairline Decorative
| Standard: | JIS, AiSi |
|---|---|
| Grade: | 300 Series |
| Stock Thickness: | 0.5mm-80mm |
0.1mm 2B BA Cold Rolled Stainless Steel Sheet 304 316 100mm For Construction
| Standard: | GB, AISI ASTM GB JIS DIN BS |
|---|---|
| Grade: | ASTM 304 304L 316 310 |
| Thickness: | 0.1-3.0mm Or As Request |
304 316 201 Ss Plate 0.5-20mm Thickness Stainless Steel Sheet Mirror Finished Stainless Steel Plate
| Application: | Construction/Decoration/Kitchenware/Chemical Industry |
|---|---|
| Edge: | Mill Edge/Slit Edge |
| Hs Code: | 7219340000 |
Ss 316 304 2b Surface Corrosion Resistant High Temperature Resistant Stainless Steel Sheet Plate
| Application: | Construction/Decoration/Kitchenware/Chemical Industry |
|---|---|
| Edge: | Mill Edge/Slit Edge |
| Hs Code: | 7219340000 |
2B 316 Stainless Steel Cold Rolled Sheet Decorative 40mm Plate
| Standard: | GB ASTM DIN |
|---|---|
| Grade: | 201 304 310 316 |
| Thickness: | 20-100mm |
201 316 Ss Sheet 304 Grade 2b Ba Finished Ss Sheet Stainless Steel Sheet
| Application: | Construction/Decoration/Kitchenware/Chemical Industry |
|---|---|
| Edge: | Mill Edge/Slit Edge |
| Hs Code: | 7219340000 |
ASTM Perforated Mesh Stainless Steel Sheets 0.5 Mm SS201 SS410 Mirror Polished
| Standard: | ASTM,JIS,SUS |
|---|---|
| Grade: | 201 202 304L 316L 321 310 309 410 420 |
| Thickness: | 0.10mm-15.0mm |
8k Mirror Brushed 4x8 Stainless Steel Sheet 316 316l 304l 304
| Application: | Construction/Decoration/Kitchenware/Chemical Industry |
|---|---|
| Edge: | Mill Edge/Slit Edge |
| Hs Code: | 7219340000 |
11 Gauge 304 Structural Stainless Steel Sheet 4x8 Cut To Size
| Color: | Nature Silver |
|---|---|
| Customerized Size: | Width 100-1250mm, Length 500-6500mm |
| Customization: | Customized Logo |

