All Products
-
Cold Rolled Stainless Steel Sheet
-
Seamless SS Pipe
-
Stainless Steel Coil
-
Stainless Steel Round Bar
-
Galvanized Steel Pipe
-
Galvanized Steel Coils
-
Galvanized Steel Sheet
-
PPGI Steel Coils
-
Steel Tin Plate
-
Mild Steel Square Tube
-
Carbon Steel Coils
-
Carbon Steel Sheets
-
Wear Resistant Steel Plates
-
Aluminum Steel Sheet
-
Copper Steel Pipe
-
Copper Steel Bar
-
Copper Sheet Coil
-
Structural Steel Profiles
-
John Fairbankstainless steel strip with good quality and the Sales clerk service is very good.i like this company i hope can work with your again -
Harish kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة ، ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة ، ولكن أيضًا جودة البضائع جيدة ، وأتطلع إلى التعاون التالي. -
RickyCooperate with a trial order. The service is excellent and the price is very good. Product quality is guaranteed and can stand inspection -
Fierce Urchingood ,the galvanized steel coil quality is good and i donot see the broken on them.that is nice -
FleuriauShipment speed is very fast, and the requirements can meet me. Salesman is very responsible. -
Krouma600 tons 316L stainless steel plates, delivery fast. JO worked very hard for me in the packaging design. I appreciate it very much . -
Pedro Ngeru MainaThe conversation was very pleasant and professional. All problems can be solved. However, the price still falls short of the desired target. I hope we can have the opportunity to cooperate next time -
Andrew Greg - Turkeythis is the second order l buy this company ,quality is very good ,same as europure quality .we will go on ccooperate with this company . -
Mechile Kilar Chard - Brazi200 ton Stainless steel sheet is arrived on 10th Oct 2014 , the quality is very good.,deliver time is very fast It's very lucky we find this factory -
Pongpol Pluemsati-ThailandQuality is very good and delivery time very fast ,we want to do long terms business with this company
Keywords [ stainless steel strip coil ] match 136 Products.
OEM Cold Rolled Stainless Steel Sheet 3/16 304 Stainless Steel Sheet Aisi 304 BA 3mm 5mm And 6mm
| Standard: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| Technic: | Cold Rolled |
| Finish: | Requirement |
T304 Aisi 304 BA Stainless Steel Sheet 16 Gauge 304 Stainless Steel Sheet
| Standard: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| Technic: | Cold Rolled |
| Finish: | Requirement |
Ultra Hard 30x Cold Rolled Stainless Steel Sheet 304 11 Gauge 12 Gauge
| Standard: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| Technic: | Cold Rolled |
| Finish: | Requirement |
3X3 Cold Rolled Stainless Steel Sheet 3mm Cut To Size Steel Plate
| Standard: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| Technic: | Cold Rolled |
| Finish: | Requirement |
SS Mirror 6mm Stainless Steel Sheets 0.3mm 2b Finish 202 304 304l Rohs
| Standard: | JIS/AISI/ASTM/SUS/EN |
|---|---|
| Grade: | 202 304 304l |
| Thickness: | 0.3mm-120mm |
Mirror Cold Rolled Stainless Steel Sheet 304 316L 430 Half Hard 2B 0.08mm - 3mm
| Standard: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| Thickness: | 0.2mm-6mm |
| Material: | 201/202/309/309S/310/310S/304/304L/316/316L/316Ti/321 |
Polished Stainless Steel Sheet Decorative Mirror Finish 201 316 Pvd Brushed 8K
| Technics: | Cold Drawn, Cold Rolled, Hot Rolled. |
|---|---|
| Grade: | 200Series/300Series/400Series |
| Thickness: | 0.1mm-300mm Or As Required |
316 201 Cold Rolled Stainless Steel Sheet Plate Mirror Pvc 1219 X 2440
| Technics: | Cold Drawn, Cold Rolled, Hot Rolled. |
|---|---|
| Grade: | 200Series/300Series/400Series |
| Thickness: | 0.1mm-300mm Or As Required |
Aisi 201 Stainless Steel Perforated Sheet 4x8 2b Hl Ba 6mm Thick
| Technics: | Cold Drawn, Cold Rolled, Hot Rolled. |
|---|---|
| Grade: | 200Series/300Series/400Series |
| Thickness: | 0.3-3.0 Mm |
Astm 201 Grade Stainless Steel Sheet 0.6mm 2b Finish Half Hard Chromium Nickel
| Technics: | Cold Drawn, Cold Rolled, Hot Rolled. |
|---|---|
| Grade: | 200Series/300Series/400Series |
| Thickness: | 0.3-3mm |

