All Products
-
Cold Rolled Stainless Steel Sheet
-
Seamless SS Pipe
-
Stainless Steel Coil
-
Stainless Steel Round Bar
-
Galvanized Steel Pipe
-
Galvanized Steel Coils
-
Galvanized Steel Sheet
-
PPGI Steel Coils
-
Steel Tin Plate
-
Mild Steel Square Tube
-
Carbon Steel Coils
-
Carbon Steel Sheets
-
Wear Resistant Steel Plates
-
Aluminum Steel Sheet
-
Copper Steel Pipe
-
Copper Steel Bar
-
Copper Sheet Coil
-
Structural Steel Profiles
-
John Fairbankstainless steel strip with good quality and the Sales clerk service is very good.i like this company i hope can work with your again -
RickyCooperate with a trial order. The service is excellent and the price is very good. Product quality is guaranteed and can stand inspection -
Harish kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة ، ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة ، ولكن أيضًا جودة البضائع جيدة ، وأتطلع إلى التعاون التالي. -
Fierce Urchingood ,the galvanized steel coil quality is good and i donot see the broken on them.that is nice -
FleuriauShipment speed is very fast, and the requirements can meet me. Salesman is very responsible. -
Krouma600 tons 316L stainless steel plates, delivery fast. JO worked very hard for me in the packaging design. I appreciate it very much . -
Pedro Ngeru MainaThe conversation was very pleasant and professional. All problems can be solved. However, the price still falls short of the desired target. I hope we can have the opportunity to cooperate next time -
Andrew Greg - Turkeythis is the second order l buy this company ,quality is very good ,same as europure quality .we will go on ccooperate with this company . -
Mechile Kilar Chard - Brazi200 ton Stainless steel sheet is arrived on 10th Oct 2014 , the quality is very good.,deliver time is very fast It's very lucky we find this factory -
Pongpol Pluemsati-ThailandQuality is very good and delivery time very fast ,we want to do long terms business with this company
Keywords [ aisi 304 ba stainless steel sheet ] match 256 Products.
304 S32750 Cold Rolled Stainless Steel Sheet 0.2mm Super Duplex
| Tolerance: | -0.75mm |
|---|---|
| Grade: | 304 316 410 430 S32750 |
| Thickness: | 0.2-20mm |
201 304 430 Mirror Polished Stainless Steel Sheet Water Wave 4x8 For Interior Wall Panel
| Standard: | JIS/AISI/ASTM/SUS/EN |
|---|---|
| Grade: | 430, 304, 201 |
| Thickness: | 0.3-3.0mm |
Full Hard Stainless Steel Sheet Metal 301 Ams5519 Inox Sus301 2b
| Standard: | JIS/AISI/ASTM/SUS/EN |
|---|---|
| Grade: | Ams5519 Inox Sus301 |
| Thickness: | 0.15-10.0MM |
304L Large Cold Rolled Stainless Steel Sheet Plate 7MM 310s Mill Edge
| Standard: | ASTM AISI GB DIN JIS EN |
|---|---|
| Grade: | 321/310s/410/420/430 |
| Thickness: | 0.12mm-10.0mm |
309 UNS Cold Rolled Stainless Steel Sheets S30900 For Heat Exchanger
| Standard: | AISI, ASTM |
|---|---|
| Grade: | 309 |
| Thickness: | 0.3-3.0mm |
304 4x8 Cold Rolled Stainless Steel Sheets 2400mm Anti Corrosion
| Standard: | AISI, ASTM |
|---|---|
| Grade: | 304 |
| Thickness: | 0.3-3.0mm |
Astm 201 Grade Stainless Steel Sheet 0.6mm 2b Finish Half Hard Chromium Nickel
| Technics: | Cold Drawn, Cold Rolled, Hot Rolled. |
|---|---|
| Grade: | 200Series/300Series/400Series |
| Thickness: | 0.3-3mm |
310S 309S Cold Rolled Stainless Steel Sheet Plates Inox 420 904L 5mm Thickness
| Standard: | JIS/AISI/ASTM/SUS/EN |
|---|---|
| Grade: | 201/202/304 /304L/316/316L321/310s/410/420/430 |
| Thickness: | 0.25mm-15mm Or Customized |
201 410 Cold Rolled Stainless Steel Sheet Plates 430 6Mm Thickness Seamless
| Standard: | JIS/AISI/ASTM/SUS/EN |
|---|---|
| Grade: | 201 202 304 304L 316 316L 410 430 |
| Thickness: | 0.15mm-10mm Or Customized |
2mm 301 304 Stainless Steel Sheet 430 201 Plate Cold Rolled Martensitic Grades
| Standard: | AISI / ASTM / JIS |
|---|---|
| Grade: | 301 316 304 |
| Thickness: | 2.0mm Or As Your Request |

