All Products
-
Cold Rolled Stainless Steel Sheet
-
Seamless SS Pipe
-
Stainless Steel Coil
-
Stainless Steel Round Bar
-
Galvanized Steel Pipe
-
Galvanized Steel Coils
-
Galvanized Steel Sheet
-
PPGI Steel Coils
-
Steel Tin Plate
-
Mild Steel Square Tube
-
Carbon Steel Coils
-
Carbon Steel Sheets
-
Wear Resistant Steel Plates
-
Aluminum Steel Sheet
-
Copper Steel Pipe
-
Copper Steel Bar
-
Copper Sheet Coil
-
Structural Steel Profiles
-
John Fairbankstainless steel strip with good quality and the Sales clerk service is very good.i like this company i hope can work with your again -
Harish kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة ، ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة ، ولكن أيضًا جودة البضائع جيدة ، وأتطلع إلى التعاون التالي. -
RickyCooperate with a trial order. The service is excellent and the price is very good. Product quality is guaranteed and can stand inspection -
Fierce Urchingood ,the galvanized steel coil quality is good and i donot see the broken on them.that is nice -
FleuriauShipment speed is very fast, and the requirements can meet me. Salesman is very responsible. -
Krouma600 tons 316L stainless steel plates, delivery fast. JO worked very hard for me in the packaging design. I appreciate it very much . -
Pedro Ngeru MainaThe conversation was very pleasant and professional. All problems can be solved. However, the price still falls short of the desired target. I hope we can have the opportunity to cooperate next time -
Andrew Greg - Turkeythis is the second order l buy this company ,quality is very good ,same as europure quality .we will go on ccooperate with this company . -
Mechile Kilar Chard - Brazi200 ton Stainless steel sheet is arrived on 10th Oct 2014 , the quality is very good.,deliver time is very fast It's very lucky we find this factory -
Pongpol Pluemsati-ThailandQuality is very good and delivery time very fast ,we want to do long terms business with this company
Keywords [ aisi 304 ba stainless steel sheet ] match 256 Products.
OEM Cold Rolled Stainless Steel Sheet 3/16 304 Stainless Steel Sheet Aisi 304 BA 3mm 5mm And 6mm
| Standard: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| Technic: | Cold Rolled |
| Finish: | Requirement |
T304 Aisi 304 BA Stainless Steel Sheet 16 Gauge 304 Stainless Steel Sheet
| Standard: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| Technic: | Cold Rolled |
| Finish: | Requirement |
18 Gauge 1mm Ss 304 2mm Sheet Aisi 304 Ba Stainless Steel Sheet 2b
| Standard: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| Thickness: | 1-5mm Or Customized |
| Width: | 500-1000MM |
Tisco 16ga BA Stainless Steel Sheet 2B Finish Slit Edge 316 317 304 4x8 6.0mm
| Standard: | ASTM, JIS, SUS, GB, DIN |
|---|---|
| Grade: | 201,304,301,316,316Ti, 316L, 321, 410S |
| Thickness: | 0.3-6.0mm |
AISI 201 Rolled Stainless Steel Sheets 20 Gauge 0.4mm Mirror Finished
| Standard: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| Thickness: | 0.4-6.0mm |
| Length: | 1000-6000mm |
AISI 304 310S 410 Stainless Steel Sheet 3.0mm BA HL 2b Plate
| Standard: | ASTM,DIN,EN, AISI |
|---|---|
| Grade: | 300 Series |
| Thickness: | 2.0-15mm, 6mm |
Polished BA Stainless Steel Sheets 0.5mm 201 202J1 310s 904L 4x8ft With 20 Gauge
| Standard: | ASTM,DIN,EN, AISI |
|---|---|
| Grade: | 300 Series |
| Thickness: | 2.0-15mm, 6mm |
0.5 - 500mm Customized Stainless Steel Sheet Plates 304 316 309 BA 2B Finish Cold Rolled
| Standard: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| Grade: | ASTM 304 316 309 |
| Thickness: | 0.5-500mm Or Customized Size |
Bright Milling Stainless Steel Sheet 0.12 - 4.0mm 304 321 202 BA 2B Surface
| Standard: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| Grade: | 304 321 202 |
| Thickness: | 0.12-4.0mm |
Mirror Metal Stainless Steel Sheet Aisi 0.12mm 201 430 403 316L 2B 8K Plate
| Standard: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| Grade: | 316L 201 430 403 |
| Thickness: | 0.12-4.0mm |

