All Products
-
Cold Rolled Stainless Steel Sheet
-
Seamless SS Pipe
-
Stainless Steel Coil
-
Stainless Steel Round Bar
-
Galvanized Steel Pipe
-
Galvanized Steel Coils
-
Galvanized Steel Sheet
-
PPGI Steel Coils
-
Steel Tin Plate
-
Mild Steel Square Tube
-
Carbon Steel Coils
-
Carbon Steel Sheets
-
Wear Resistant Steel Plates
-
Aluminum Steel Sheet
-
Copper Steel Pipe
-
Copper Steel Bar
-
Copper Sheet Coil
-
Structural Steel Profiles
-
John Fairbankstainless steel strip with good quality and the Sales clerk service is very good.i like this company i hope can work with your again -
Harish kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة ، ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة ، ولكن أيضًا جودة البضائع جيدة ، وأتطلع إلى التعاون التالي. -
RickyCooperate with a trial order. The service is excellent and the price is very good. Product quality is guaranteed and can stand inspection -
Fierce Urchingood ,the galvanized steel coil quality is good and i donot see the broken on them.that is nice -
FleuriauShipment speed is very fast, and the requirements can meet me. Salesman is very responsible. -
Krouma600 tons 316L stainless steel plates, delivery fast. JO worked very hard for me in the packaging design. I appreciate it very much . -
Pedro Ngeru MainaThe conversation was very pleasant and professional. All problems can be solved. However, the price still falls short of the desired target. I hope we can have the opportunity to cooperate next time -
Andrew Greg - Turkeythis is the second order l buy this company ,quality is very good ,same as europure quality .we will go on ccooperate with this company . -
Mechile Kilar Chard - Brazi200 ton Stainless steel sheet is arrived on 10th Oct 2014 , the quality is very good.,deliver time is very fast It's very lucky we find this factory -
Pongpol Pluemsati-ThailandQuality is very good and delivery time very fast ,we want to do long terms business with this company
Keywords [ aisi 304 ba stainless steel sheet ] match 256 Products.
ASME Surface 2b Cold Rolled Stainless Steel Sheet BA Satin 0.3mm For Decoration
| Standard: | ASTM A240 |
|---|---|
| Grade: | 201 304 316 430 |
| Thickness: | 0.25-1.5MM |
201 304 Stainless Steel Sheets 5.0 - 15.0mm Hot Rolled Surface Metal Fabrication
| Standard: | ASTM,DIN,EN, AISI |
|---|---|
| Grade: | 300 Series |
| Thickness: | 2.0-15mm, 6mm |
Cookie Baking Cold Rolled Stainless Steel Sheet 304 2b Stainless Steel Sheet 0.5mm #8 Mirror
| Standard: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| Thickness: | 0.1 - 3mm Or Customized |
| Width: | 500-1200MM |
Matte Bright Rolled Stainless Steel Sheets 2.5 3.0mm 304 316L 4ftx8FT Plate
| Standard: | ASTM A240 |
|---|---|
| Grade: | 304 316l |
| Thickness: | 0.25mm~20mm |
Good Quality From TISCO 0.2-3.0mm AISI 430 201 304 316 317 Cold Rolled Stainless Steel Sheet 2B Finish 4*8 feet
| Product Name: | Stainless Steel Sheet |
|---|---|
| Standard: | ASTM A240 |
| Grade: | 317,304/ 304L,301S, 316L, 316 |
Mirror Cold Rolled Stainless Steel Sheet 304 316L 430 Half Hard 2B 0.08mm - 3mm
| Standard: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| Thickness: | 0.2mm-6mm |
| Material: | 201/202/309/309S/310/310S/304/304L/316/316L/316Ti/321 |
BA 2B Cold Rolled Stainless Steel Sheet Plate 0.12mm - 10.0mm 304L 7MM 310s Mill Edge
| Standard: | ASTM AISI GB DIN JIS EN |
|---|---|
| Grade: | 321/310s/410/420/430 |
| Thickness: | 0.12mm-10.0mm |
AISI 2B BA Stainless Steel Panels 4x8 430 321 201 316 316L 304L 304
| Edge Treatment: | Slit, Round, Deburr, Etc. |
|---|---|
| Keyword: | 4x8 Stainless Steel Sheet Sheet |
| Port: | Shanghai |
Milling Bright Stainless Steel Sheet Plates 0.28mm 201 J3 304 8k Hairline Surface
| Standard: | GB, AISI ASTM GB JIS DIN BS |
|---|---|
| Grade: | 301L, 304N, 410, 204C3, 316L, 316, 304, 204C2, 304L |
| Thickness: | 0.28~3mm Or Customized |
Metal Tisco Stainless Steel Sheet 14ga 304 316 310S 317 Cold Rolled16 Gauge
| Standard: | JIS, AiSi, ASTM |
|---|---|
| Grade: | 201 202 304 316 310S 420 430 440 |
| Thickness: | 10ga 12ga 14ga 16ga |

