All Products
-
Cold Rolled Stainless Steel Sheet
-
Seamless SS Pipe
-
Stainless Steel Coil
-
Stainless Steel Round Bar
-
Galvanized Steel Pipe
-
Galvanized Steel Coils
-
Galvanized Steel Sheet
-
PPGI Steel Coils
-
Steel Tin Plate
-
Mild Steel Square Tube
-
Carbon Steel Coils
-
Carbon Steel Sheets
-
Wear Resistant Steel Plates
-
Aluminum Steel Sheet
-
Copper Steel Pipe
-
Copper Steel Bar
-
Copper Sheet Coil
-
Structural Steel Profiles
-
John Fairbankstainless steel strip with good quality and the Sales clerk service is very good.i like this company i hope can work with your again -
Harish kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة ، ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة ، ولكن أيضًا جودة البضائع جيدة ، وأتطلع إلى التعاون التالي. -
RickyCooperate with a trial order. The service is excellent and the price is very good. Product quality is guaranteed and can stand inspection -
Fierce Urchingood ,the galvanized steel coil quality is good and i donot see the broken on them.that is nice -
FleuriauShipment speed is very fast, and the requirements can meet me. Salesman is very responsible. -
Krouma600 tons 316L stainless steel plates, delivery fast. JO worked very hard for me in the packaging design. I appreciate it very much . -
Pedro Ngeru MainaThe conversation was very pleasant and professional. All problems can be solved. However, the price still falls short of the desired target. I hope we can have the opportunity to cooperate next time -
Andrew Greg - Turkeythis is the second order l buy this company ,quality is very good ,same as europure quality .we will go on ccooperate with this company . -
Mechile Kilar Chard - Brazi200 ton Stainless steel sheet is arrived on 10th Oct 2014 , the quality is very good.,deliver time is very fast It's very lucky we find this factory -
Pongpol Pluemsati-ThailandQuality is very good and delivery time very fast ,we want to do long terms business with this company
Keywords [ aisi 304 ba stainless steel sheet ] match 256 Products.
ASTM 304 410 Cold Rolled Stainless Steel Sheet 4"X8" Mirror With Slit Edge
| Standard: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| Thickness: | Customized, 0.1-300mm |
| Material: | 201/202/309/309S/310/310S/304/304L/316/316L/316Ti/321 |
304 316L 430 Cold Rolled Stainless Steel Sheet 0.08mm - 3mm Half Hard 2B Mirror
| Standard: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| Thickness: | 0.2mm-6mm |
| Material: | 201/202/309/309S/310/310S/304/304L/316/316L/316Ti/321 |
Inox ASTM Stainless Steel Sheet Cold Rolled BA Mirror 430 316 316L 321 2b
| Standard: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| Grade: | ASTM 430 316 316L 321 |
| Thickness: | Customized, 0.35mm~0.50mm |
304 316 3mm Cold Rolled Stainless Steel Sheet 100mm Used For Construction
| Standard: | GB, AISI ASTM GB JIS DIN BS |
|---|---|
| Grade: | ASTM 304 304L 316 310 |
| Thickness: | 0.1-3.0mm Or As Request |
SS 201 J3 304 Stainless Steel Sheet 8k Hairline Surface In Coil
| Standard: | GB, AISI ASTM GB JIS DIN BS |
|---|---|
| Grade: | 301L, 304N, 410, 204C3, 316L, 316, 304, 204C2, 304L |
| Thickness: | 0.28~3mm Or Customized |
SS Mirror Finish 0.5mm Stainless Steel Sheets 2b Finish 202 304 304l Rohs
| Certification: | ISO,CE,RoHS |
|---|---|
| Grade: | 202 304 304l |
| Thickness: | 0.5-1.25mm |
Custom Size Cold Rolled Stainless Steel Sheet 304L OEM JIS 2D Surface
| Standard: | AISI, ASTM,DIN |
|---|---|
| Grade: | 304/304L/316 |
| Thickness: | 0.3-300mm |
310 304 Cold Rolled Stainless Steel Sheets 0.5mm 304l 201 Mirror Decorative
| Standard: | ASTM, AISI, GB, JIS, DIN, BS, ASTM, AISI, GB, JIS, DIN, En |
|---|---|
| Grade: | 316L 304 201 430 310 |
| Thickness: | 0.5-2.50 |
ASTM 201 Cold Rolled Inox Ss Stainless Steel Sheet Plate 1500mm 304 316 409L
| Standard: | ASTM, AISI, GB, JIS, DIN, BS, ASTM, AISI, GB, JIS, DIN, En |
|---|---|
| Grade: | 304/316/310/420/410/202/201 |
| Thickness: | 0.2-3.0 Or More Than 3.0mm |
304 304L 316 310 Cold Rolled Stainless Steel Sheet Mirrored 2B Finish 0.6mm
| Standard: | GB, AISI ASTM GB JIS DIN BS |
|---|---|
| Grade: | ASTM304 304L 316 310 |
| Thickness: | 0.12-0.6mm |

