All Products
-
Cold Rolled Stainless Steel Sheet
-
Seamless SS Pipe
-
Stainless Steel Coil
-
Stainless Steel Round Bar
-
Galvanized Steel Pipe
-
Galvanized Steel Coils
-
Galvanized Steel Sheet
-
PPGI Steel Coils
-
Steel Tin Plate
-
Mild Steel Square Tube
-
Carbon Steel Coils
-
Carbon Steel Sheets
-
Wear Resistant Steel Plates
-
Aluminum Steel Sheet
-
Copper Steel Pipe
-
Copper Steel Bar
-
Copper Sheet Coil
-
Structural Steel Profiles
-
John Fairbankstainless steel strip with good quality and the Sales clerk service is very good.i like this company i hope can work with your again -
Harish kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة ، ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة ، ولكن أيضًا جودة البضائع جيدة ، وأتطلع إلى التعاون التالي. -
RickyCooperate with a trial order. The service is excellent and the price is very good. Product quality is guaranteed and can stand inspection -
Fierce Urchingood ,the galvanized steel coil quality is good and i donot see the broken on them.that is nice -
FleuriauShipment speed is very fast, and the requirements can meet me. Salesman is very responsible. -
Krouma600 tons 316L stainless steel plates, delivery fast. JO worked very hard for me in the packaging design. I appreciate it very much . -
Pedro Ngeru MainaThe conversation was very pleasant and professional. All problems can be solved. However, the price still falls short of the desired target. I hope we can have the opportunity to cooperate next time -
Andrew Greg - Turkeythis is the second order l buy this company ,quality is very good ,same as europure quality .we will go on ccooperate with this company . -
Mechile Kilar Chard - Brazi200 ton Stainless steel sheet is arrived on 10th Oct 2014 , the quality is very good.,deliver time is very fast It's very lucky we find this factory -
Pongpol Pluemsati-ThailandQuality is very good and delivery time very fast ,we want to do long terms business with this company
Keywords [ aisi 304 ba stainless steel sheet ] match 256 Products.
0.15mm AISI 316 Stainless Steel Sheet Water Ripples Decorative Gold For Wall Panel
| Standard: | JIS/AISI/ASTM/SUS/EN |
|---|---|
| Grade: | 201.202.304.316.310S.430.420 |
| Thickness: | 0.15-3.0mm |
Astm A240 0.5mm Stainless Steel Sheet Cold Rolled Inox Ss Grade 321 For Boiler
| Standard: | JIS/AISI/ASTM/SUS/EN |
|---|---|
| Grade: | 304,201,316,321,310S |
| Thickness: | 2mm-20mm Or Customized |
202 201 HR Stainless Steel Sheet Iron Plates 5mm 10mm SUS
| Standard: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| Grade: | 202 201 |
| Thickness: | 5mm 10mm |
AISI 202 410 420 2B Stainless Steel Sheets Cold Rolled 0.5mm 201 Grade
| Standard: | ASTM,DIN,EN, AISI |
|---|---|
| Grade: | 300 Series |
| Thickness: | 2.0-15mm, 6mm |
0.12-3.0mm Thickness Hairline Stainless Steel Sheet Etched PVD Coated Silver Decorative Plate
| Standard: | AISI, ASTM |
|---|---|
| Grade: | 201 |
| Thickness: | 0.1-300mm |
ASTM GB JIS Cold Rolled Stainless Steel Sheet Plate 1mm - 3mm Thick
| Standard: | GB ASTM DIN |
|---|---|
| Grade: | 201 304 316 |
| Thickness: | 0.3-150mm |
316L 304L Cold Rolled Stainless Steel Sheet Coil 3mm 1500mm Width
| Standard: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| Grade: | 201 316L 304L |
| Thickness: | 0.2-3.0MM |
2B Mill Finish Brushed Stainless Steel Sheet SS316 316L 6mm ASTM A240
| Standard: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| Grade: | 316 316L |
| Thickness: | 6/8/9/10/12mm |
10 Gauge Cold Rolled Stainless Steel Sheet 1500 x 6000mm
| Standard: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| Technic: | Cold Rolled |
| Finish: | 2B,NO.1 |
3mm 2mm 316 Stainless Steel Sheet Metal Perforated Or Not 316l Plate
| Standard: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| Thickness: | 0.25 - 3mm Or Customized |
| Width: | 1000-2000mm, 600mm - 1500mm Or Customized |

