All Products
-
Cold Rolled Stainless Steel Sheet
-
Seamless SS Pipe
-
Stainless Steel Coil
-
Stainless Steel Round Bar
-
Galvanized Steel Pipe
-
Galvanized Steel Coils
-
Galvanized Steel Sheet
-
PPGI Steel Coils
-
Steel Tin Plate
-
Mild Steel Square Tube
-
Carbon Steel Coils
-
Carbon Steel Sheets
-
Wear Resistant Steel Plates
-
Aluminum Steel Sheet
-
Copper Steel Pipe
-
Copper Steel Bar
-
Copper Sheet Coil
-
Structural Steel Profiles
-
John Fairbankstainless steel strip with good quality and the Sales clerk service is very good.i like this company i hope can work with your again -
Harish kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة ، ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة ، ولكن أيضًا جودة البضائع جيدة ، وأتطلع إلى التعاون التالي. -
RickyCooperate with a trial order. The service is excellent and the price is very good. Product quality is guaranteed and can stand inspection -
Fierce Urchingood ,the galvanized steel coil quality is good and i donot see the broken on them.that is nice -
FleuriauShipment speed is very fast, and the requirements can meet me. Salesman is very responsible. -
Krouma600 tons 316L stainless steel plates, delivery fast. JO worked very hard for me in the packaging design. I appreciate it very much . -
Pedro Ngeru MainaThe conversation was very pleasant and professional. All problems can be solved. However, the price still falls short of the desired target. I hope we can have the opportunity to cooperate next time -
Andrew Greg - Turkeythis is the second order l buy this company ,quality is very good ,same as europure quality .we will go on ccooperate with this company . -
Mechile Kilar Chard - Brazi200 ton Stainless steel sheet is arrived on 10th Oct 2014 , the quality is very good.,deliver time is very fast It's very lucky we find this factory -
Pongpol Pluemsati-ThailandQuality is very good and delivery time very fast ,we want to do long terms business with this company
Keywords [ aisi 304 ba stainless steel sheet ] match 256 Products.
304 321 202 Stainless Steel Sheet 485mm 0.5mm Thickness BA 2B Surface Cold Rolled
| Standard: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| Grade: | 304 321 202 |
| Thickness: | 0.12-4.0mm |
BA ASTM 304 Cold Rolled Stainless Steel Sheet 304L 316L 201 1MM 2MM 2B 8K
| Standard: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| Grade: | 304 304L 316L 201 |
| Thickness: | 0.2mm-5.0mm |
7mm 4x8 Cold Rolled Stainless Steel Sheet Aisi 316 430 403 2B 8k Mirror Finish
| Standard: | GB, AISI ASTM GB JIS DIN BS |
|---|---|
| Grade: | ASTM 316 430 403 |
| Thickness: | 0.12-0.6mm |
4mm Cold Rolled Stainless Steel Sheet 4"X8" Aisi 201 430 403 2B 8K Mirror Metal Plate
| Standard: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| Grade: | 201 430 403 |
| Thickness: | 0.12-4.0mm |
304 316 3mm Cold Rolled Stainless Steel Sheet Mirror Surface Used For Construction
| Standard: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| Grade: | 304 304L 316L |
| Thickness: | Customized, 0.15-100mm |
AISI 304 Cold Rolled Stainless Steel Sheet Plate JIS OEM With Ba Surface
| Standard: | AISI, ASTM |
|---|---|
| Grade: | 304/316/316L |
| Thickness: | 0.5-80mm |
12" X 24" 4x8 Duplex 2205 Cold Rolled Stainless Steel Sheet 2b Finish BA 1/8"
| Length: | As Customers' Request |
|---|---|
| Width: | As Customers Required. |
| Surface Finish: | 2B/BA/HL/NO.4/8K/Embossed/Gold/Rose Gold/Black Gold |
OEM ASTM EN 202 Cold Rolled Stainless Steel Sheet Custom Size Plate With HL Finish
| Standard: | AISI, ASTM,DIN |
|---|---|
| Grade: | 304/316L |
| Thickness: | 0.3-100mm |
316l 304l Stainless Steel Sheets Plate 2200mm Welding Mirror Polished
| Standard: | JIS, ASTM, DIN, EN, JIS, AISI,GB,etc |
|---|---|
| Technic: | Cold Rolled,Annealed |
| Delivery Time: | 15-21 Days |
ASTM 202 304 316 Stainless Steel Decorated Sheet Plate Perforated For Inner Decoration
| Standard: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| Grade: | 202 304 316 |
| Thickness: | 0.12-4.0mm |

