All Products
-
Cold Rolled Stainless Steel Sheet
-
Seamless SS Pipe
-
Stainless Steel Coil
-
Stainless Steel Round Bar
-
Galvanized Steel Pipe
-
Galvanized Steel Coils
-
Galvanized Steel Sheet
-
PPGI Steel Coils
-
Steel Tin Plate
-
Mild Steel Square Tube
-
Carbon Steel Coils
-
Carbon Steel Sheets
-
Wear Resistant Steel Plates
-
Aluminum Steel Sheet
-
Copper Steel Pipe
-
Copper Steel Bar
-
Copper Sheet Coil
-
Structural Steel Profiles
-
John Fairbankstainless steel strip with good quality and the Sales clerk service is very good.i like this company i hope can work with your again -
RickyCooperate with a trial order. The service is excellent and the price is very good. Product quality is guaranteed and can stand inspection -
Harish kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة ، ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة ، ولكن أيضًا جودة البضائع جيدة ، وأتطلع إلى التعاون التالي. -
Fierce Urchingood ,the galvanized steel coil quality is good and i donot see the broken on them.that is nice -
FleuriauShipment speed is very fast, and the requirements can meet me. Salesman is very responsible. -
Krouma600 tons 316L stainless steel plates, delivery fast. JO worked very hard for me in the packaging design. I appreciate it very much . -
Pedro Ngeru MainaThe conversation was very pleasant and professional. All problems can be solved. However, the price still falls short of the desired target. I hope we can have the opportunity to cooperate next time -
Andrew Greg - Turkeythis is the second order l buy this company ,quality is very good ,same as europure quality .we will go on ccooperate with this company . -
Mechile Kilar Chard - Brazi200 ton Stainless steel sheet is arrived on 10th Oct 2014 , the quality is very good.,deliver time is very fast It's very lucky we find this factory -
Pongpol Pluemsati-ThailandQuality is very good and delivery time very fast ,we want to do long terms business with this company
Keywords [ aisi 304 ba stainless steel sheet ] match 256 Products.
SS304 430 Cold Rolled Stainless Steel Sheet Plate Mirror Finish Decorative
| Standard: | JIS, AiSi |
|---|---|
| Technic: | Hot Rolled / Cold Rolled |
| Delivery Time: | 15-21 Days |
Slit Edge 316L Stainless Steel Panel Sheet 2000mm Mirror Decoration Water Wave
| Standard: | JIS/AISI/ASTM/SUS/EN |
|---|---|
| Grade: | 201 304 316l |
| Thickness: | 0.15-3.0mm |
Cold Rolled 316Ti Stainless Steel Sheets 4x8 Inch With 2B Surface
| Standard: | ASTM,JIS DIN, GB,AISI |
|---|---|
| Grade: | 316L,316Ti |
| Surface Finish: | BA / NO.4 / 1D /2D / 2B |
316 3mm Stainless Steel Cold Rolled Sheet Mill Edge
| Surface Treatment: | Cold Rolled |
|---|---|
| Edge: | Slit Edge/Mill Edge |
| Standard: | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
AISI 316L 316Ti Cold Rolled Stainless Steel Sheet Hot Rolled 10mm Stainless Steel Plates
| Custom Cut: | Available |
|---|---|
| Edge Treatment: | Slit, Round, Deburr, Etc. |
| Elongation: | 46%-50% |
2000mm Cold Rolled Stainless Steel Container Sheet 317 310 904L 2205
| Color: | As Your Request |
|---|---|
| Width: | 1000-2000mm |
| Edge: | Slit Edge/Mill Edge |
0.15-2.5mm Thickness ASTM 316L Stainless Steel Plate Sheets With 2B Ba Surface
| Standard: | AISI, ASTM |
|---|---|
| Grade: | 316/316L |
| Thickness: | 0.5-80mm |
2.0mm ASTM 201 Stainless Steel Plate 304 316L Cold Rolled 2B BA HL 8K Finish
| Standard: | AISI / ASTM |
|---|---|
| Grade: | ASTM 201 304 316L |
| Thickness: | 2.0mm Or Customized |
316 304 Cold Rolled Stainless Steel Plate 0.5mm Anti Corrosion ASTM Polished
| Standard: | AISI, ASTM,DIN |
|---|---|
| Grade: | 304/316L |
| Thickness: | 0.3-3.0mm |
4.0mm 201 202 Stainless Steel Plate Plat SS Sheet Strips Mirror Pvd
| Standard: | JIS AISI SUS |
|---|---|
| Grade: | 201 202 304 |
| Thickness: | 0.25-4.0mm Or Customized |

