All Products
-
Cold Rolled Stainless Steel Sheet
-
Seamless SS Pipe
-
Stainless Steel Coil
-
Stainless Steel Round Bar
-
Galvanized Steel Pipe
-
Galvanized Steel Coils
-
Galvanized Steel Sheet
-
PPGI Steel Coils
-
Steel Tin Plate
-
Mild Steel Square Tube
-
Carbon Steel Coils
-
Carbon Steel Sheets
-
Wear Resistant Steel Plates
-
Aluminum Steel Sheet
-
Copper Steel Pipe
-
Copper Steel Bar
-
Copper Sheet Coil
-
Structural Steel Profiles
-
John Fairbankstainless steel strip with good quality and the Sales clerk service is very good.i like this company i hope can work with your again -
RickyCooperate with a trial order. The service is excellent and the price is very good. Product quality is guaranteed and can stand inspection -
Harish kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة ، ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة ، ولكن أيضًا جودة البضائع جيدة ، وأتطلع إلى التعاون التالي. -
Fierce Urchingood ,the galvanized steel coil quality is good and i donot see the broken on them.that is nice -
FleuriauShipment speed is very fast, and the requirements can meet me. Salesman is very responsible. -
Krouma600 tons 316L stainless steel plates, delivery fast. JO worked very hard for me in the packaging design. I appreciate it very much . -
Pedro Ngeru MainaThe conversation was very pleasant and professional. All problems can be solved. However, the price still falls short of the desired target. I hope we can have the opportunity to cooperate next time -
Andrew Greg - Turkeythis is the second order l buy this company ,quality is very good ,same as europure quality .we will go on ccooperate with this company . -
Mechile Kilar Chard - Brazi200 ton Stainless steel sheet is arrived on 10th Oct 2014 , the quality is very good.,deliver time is very fast It's very lucky we find this factory -
Pongpol Pluemsati-ThailandQuality is very good and delivery time very fast ,we want to do long terms business with this company
Keywords [ aisi 304 ba stainless steel sheet ] match 256 Products.
Brushed Mirror Surface Stainless Steel Coil 4mm 304 430 201 Use For Roofing Sheet
| Product Name: | Mirror Stainless Steel Coil |
|---|---|
| Grade: | AISI 316 409 410 420 430 201 202 304L |
| Surface: | Ba/2b/No. 1/No.3/No.4/8K/Hl/2D/1D |
SS Sheet ASTM 304 Cold Rolled HL 8K Finish Stainless Steel Plate
| Standard: | GB ASTM DIN |
|---|---|
| Grade: | 201/304/316L |
| Thickness: | 0.3-150mm |
Food Grade 0.35mm Thickness Cold Rolled 316 Stainless Steel Sheet
| Material: | 304/316/316L |
|---|---|
| Thickness: | 0.1-3.0mm |
| Width: | 1000mm-4000mm |
ASTM Cold Rolled Stainless Steel Sheet 2000 -12000mm 2D Surface Custom Size
| Standard: | AISI EN JIS ASTM DIN,etc. |
|---|---|
| Grade: | 304/316/430 |
| Thickness: | 0.3-100mm |
0.25 - 3.0mm Cold Rolled Stainless Steel Plate 2B Surface Inox 317 310S Inox
| Standard: | ASTM, JIS, SUS, GB, DIN |
|---|---|
| Grade: | 201,304,301,316,316Ti, 316L, 321, 410S,904L 2205 |
| Thickness: | 0.25-3.0mm |
1.2mm Thickness Cold Rolled BA Surface 410 Steel Sheet For Hypodermic Needle
| Standard: | ASTM,JIS DIN, GB,AISI |
|---|---|
| Grade: | 410/410s/420/430 |
| Thickness: | 1.2-3mm |
Grade 2507 Stainless Steel Coil Plate Sheet 0.3mm SS 347H For Building
| Standard: | AISI, ASTM |
|---|---|
| Grade: | 347H |
| Thickness: | 0.3-3.0mm |
310S Stainless Steel Plate Cold Rolled DIN Sheet With 8k Mirror Custom Size For Chemical
| Standard: | GB ASTM DIN |
|---|---|
| Grade: | 310S/316L/304 |
| Thickness: | 0.1-150mm |
4" Sch 10 201 304 430 Grade Stainless Steel Round Bars With The factory primary colors
| Standard: | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
|---|---|
| Material: | 303/304 |
| Length: | 1000-6000mm |
Smooth-Bore 2" 1/2" 3/16" 5/16" 1/4" 316l 304 321 316 Seamless Stainless Steel Tubing 3/8
| Standard: | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
|---|---|
| Material: | Stainless Steel |
| Length: | 1000-6000mm |

