All Products
-
Cold Rolled Stainless Steel Sheet
-
Seamless SS Pipe
-
Stainless Steel Coil
-
Stainless Steel Round Bar
-
Galvanized Steel Pipe
-
Galvanized Steel Coils
-
Galvanized Steel Sheet
-
PPGI Steel Coils
-
Steel Tin Plate
-
Mild Steel Square Tube
-
Carbon Steel Coils
-
Carbon Steel Sheets
-
Wear Resistant Steel Plates
-
Aluminum Steel Sheet
-
Copper Steel Pipe
-
Copper Steel Bar
-
Copper Sheet Coil
-
Structural Steel Profiles
-
John Fairbankstainless steel strip with good quality and the Sales clerk service is very good.i like this company i hope can work with your again -
RickyCooperate with a trial order. The service is excellent and the price is very good. Product quality is guaranteed and can stand inspection -
Harish kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة ، ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة ، ولكن أيضًا جودة البضائع جيدة ، وأتطلع إلى التعاون التالي. -
Fierce Urchingood ,the galvanized steel coil quality is good and i donot see the broken on them.that is nice -
FleuriauShipment speed is very fast, and the requirements can meet me. Salesman is very responsible. -
Krouma600 tons 316L stainless steel plates, delivery fast. JO worked very hard for me in the packaging design. I appreciate it very much . -
Pedro Ngeru MainaThe conversation was very pleasant and professional. All problems can be solved. However, the price still falls short of the desired target. I hope we can have the opportunity to cooperate next time -
Andrew Greg - Turkeythis is the second order l buy this company ,quality is very good ,same as europure quality .we will go on ccooperate with this company . -
Mechile Kilar Chard - Brazi200 ton Stainless steel sheet is arrived on 10th Oct 2014 , the quality is very good.,deliver time is very fast It's very lucky we find this factory -
Pongpol Pluemsati-ThailandQuality is very good and delivery time very fast ,we want to do long terms business with this company
Keywords [ aisi 304 ba stainless steel sheet ] match 256 Products.
0.1mm thickness Ss 304 316 310 Cold rolled Stainless Steel Strips Coils
| Standard: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN |
|---|---|
| Thickness: | 0.1-3.0mm |
| Width: | 50-500mm |
1000mm Stainless Steel Mill Edge Coil 2507 316 201
| Price Term: | FOB, CFR, CIF,EXW |
|---|---|
| Length: | 1000mm-6000mm |
| After Sale: | Any Quality Problem Found Upon Receipt Of Goods, Unconditional Refund |
BA Bright Surface 0.3mm Cold Rolled Stainless Steel Plates 201 202 304 316 316L 2B
| Product Name: | Stainless Steel Sheet |
|---|---|
| Standard: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
| Grade: | 201J1 304 316 310S 430 420 904L |
0.025mm~4mm 201 304 316 Stainless Steel Coil Metal Strip Steel Sheet
| Application: | Construction, Decoration, Industry, Etc. |
|---|---|
| Edge: | Mill Edge, Slit Edge |
| Length: | 1000-6000mm |
JIS DIN ASTM AISI Industry Price 904L Stainless Steel Sheet Coil
| Application: | Construction, Decoration, Industry, Machinery, Etc. |
|---|---|
| Edge: | Slit Edge, Mill Edge |
| Length: | 1000mm-6000mm |
304 pickled bright black iron coil Stainless Steel Sheet Coil
| Application: | Construction, Decoration, Industry, Machinery, Etc. |
|---|---|
| Edge: | Slit Edge, Mill Edge |
| Length: | 1000mm-6000mm |
Round 304l Ss 304 Seamless Pipe ASTM A312 TP304 3m 6m
| Standard: | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
|---|---|
| Material: | Stainless Steel |
| Length: | 1000-6000mm |
409 410 430 420 304L 316 301 Cold Rolled Stainless Steel Sheet Coil Strip
| Application: | Construction, Decoration, Industry, Machinery, Etc. |
|---|---|
| Edge: | Slit Edge, Mill Edge |
| Length: | 1000mm-6000mm |
Aisi 316 430 Cold Rolled Steel Plate Sheet 1.5mm 1mm Thick Stainless
| Standard: | AISI / ASTM / JIS / SUS |
|---|---|
| Grade: | Aisi 304 316 430 |
| Thickness: | 1.0 1.5mm Or As Your Request |
Hot rolled cold rolled ASTM 2B Surface 3.0mm thickness 201 304 316 grade stainless steel sheet stainless steel coil
| Material: | 201, 202, 301, 304, 304L, 309S, 310S, 316,ect |
|---|---|
| Width: | 600-1500mm,can Be Customized |
| Thickness: | 0.12-0.2mm,can Be Customized |

