All Products
-
Cold Rolled Stainless Steel Sheet
-
Seamless SS Pipe
-
Stainless Steel Coil
-
Stainless Steel Round Bar
-
Galvanized Steel Pipe
-
Galvanized Steel Coils
-
Galvanized Steel Sheet
-
PPGI Steel Coils
-
Steel Tin Plate
-
Mild Steel Square Tube
-
Carbon Steel Coils
-
Carbon Steel Sheets
-
Wear Resistant Steel Plates
-
Aluminum Steel Sheet
-
Copper Steel Pipe
-
Copper Steel Bar
-
Copper Sheet Coil
-
Structural Steel Profiles
-
John Fairbankstainless steel strip with good quality and the Sales clerk service is very good.i like this company i hope can work with your again -
RickyCooperate with a trial order. The service is excellent and the price is very good. Product quality is guaranteed and can stand inspection -
Harish kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة ، ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة ، ولكن أيضًا جودة البضائع جيدة ، وأتطلع إلى التعاون التالي. -
Fierce Urchingood ,the galvanized steel coil quality is good and i donot see the broken on them.that is nice -
FleuriauShipment speed is very fast, and the requirements can meet me. Salesman is very responsible. -
Krouma600 tons 316L stainless steel plates, delivery fast. JO worked very hard for me in the packaging design. I appreciate it very much . -
Pedro Ngeru MainaThe conversation was very pleasant and professional. All problems can be solved. However, the price still falls short of the desired target. I hope we can have the opportunity to cooperate next time -
Andrew Greg - Turkeythis is the second order l buy this company ,quality is very good ,same as europure quality .we will go on ccooperate with this company . -
Mechile Kilar Chard - Brazi200 ton Stainless steel sheet is arrived on 10th Oct 2014 , the quality is very good.,deliver time is very fast It's very lucky we find this factory -
Pongpol Pluemsati-ThailandQuality is very good and delivery time very fast ,we want to do long terms business with this company
Keywords [ aisi 304 ba stainless steel sheet ] match 256 Products.
Thick 304 Cold Rolled Stainless Steel Plate 20mm Inox Sheets
| Standard: | AiSi |
|---|---|
| Technic: | Hot Rolled |
| Finish: | No.1 |
Pvd 18k 0.15mm Cold Rolled Stainless Steel Plate Mirror Surface Brushed
| Standard: | SS,AISI,JIS |
|---|---|
| Grade: | 201 202 304 316Ti |
| Thickness: | 0.12-3.0mm Or Customized |
316L Hairline 304 Cold Rolled Stainless Steel Sheet 16 Gauge Panel
| Standard: | GB ASTM DIN |
|---|---|
| Grade: | 201/304/304L/316/316L/430 |
| Thickness: | 20-100mm |
17-7 Ph Decorative Stainless Steel Strip 40mm Hot Rolled
| Grade: | DX51D, SGCC |
|---|---|
| Thickness: | 0.15mm - 4.00mm |
| Length: | 1000-6000mm |
201 202 304 316 316L Cold Rolled Stainless Steel Plates 1.5mm Thick 2BA Bright Surface
| Product Name: | Stainless Steel Sheet |
|---|---|
| Standard: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
| Grade: | 201J1 304 316 310S 430 420 904L |
Slit Edge Cold Rolled Stainless Steel Container Plate Sheet 3.0mm For Decorationwith
| HS Code: | 7219340000 |
|---|---|
| Width: | 1000-2000mm |
| Thickness: | 0.25-3.0mm |
ASTM 201 Stainless Steel Plate 6mm 430 Metal With 4*8 Feet Mill Finish
| Customized Width: | 1000mm~1500mm |
|---|---|
| Feature: | Corrosion Resistance High Temperature |
| Material: | Stainless Steel |
3/32" 303 310 316 Stainless Steel Plates 200mm 20mm 0.5 Mm Ss Sheet
| Standard: | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
|---|---|
| Material: | Stainless Steel |
| Length: | 1000-6000mm |
Tisco Sheet Mirror HL Stainless Steel Coil AISI 201 304 316 2B 2.0mm
| Product Name: | 304 Stainless Steel Coil |
|---|---|
| Grade: | AISI 316 410 420 430 201 202 304L 304 |
| Surface: | Ba/2b/No. 1/No.4/8K/HL |
SUS ASTM Stainless Steel Plate Sheet Ss 430 2B BA Mirror Finished Elevator
| Standard: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| Grade: | 410 420 430 |
| Thickness: | 0.3mm |

