All Products
-
Cold Rolled Stainless Steel Sheet
-
Seamless SS Pipe
-
Stainless Steel Coil
-
Stainless Steel Round Bar
-
Galvanized Steel Pipe
-
Galvanized Steel Coils
-
Galvanized Steel Sheet
-
PPGI Steel Coils
-
Steel Tin Plate
-
Mild Steel Square Tube
-
Carbon Steel Coils
-
Carbon Steel Sheets
-
Wear Resistant Steel Plates
-
Aluminum Steel Sheet
-
Copper Steel Pipe
-
Copper Steel Bar
-
Copper Sheet Coil
-
Structural Steel Profiles
-
John Fairbankstainless steel strip with good quality and the Sales clerk service is very good.i like this company i hope can work with your again -
Harish kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة ، ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة ، ولكن أيضًا جودة البضائع جيدة ، وأتطلع إلى التعاون التالي. -
RickyCooperate with a trial order. The service is excellent and the price is very good. Product quality is guaranteed and can stand inspection -
Fierce Urchingood ,the galvanized steel coil quality is good and i donot see the broken on them.that is nice -
FleuriauShipment speed is very fast, and the requirements can meet me. Salesman is very responsible. -
Krouma600 tons 316L stainless steel plates, delivery fast. JO worked very hard for me in the packaging design. I appreciate it very much . -
Pedro Ngeru MainaThe conversation was very pleasant and professional. All problems can be solved. However, the price still falls short of the desired target. I hope we can have the opportunity to cooperate next time -
Andrew Greg - Turkeythis is the second order l buy this company ,quality is very good ,same as europure quality .we will go on ccooperate with this company . -
Mechile Kilar Chard - Brazi200 ton Stainless steel sheet is arrived on 10th Oct 2014 , the quality is very good.,deliver time is very fast It's very lucky we find this factory -
Pongpol Pluemsati-ThailandQuality is very good and delivery time very fast ,we want to do long terms business with this company
Keywords [ flat steel plate ] match 138 Products.
GBT24186 NM360 NM400 NM500 Nm450 Steel Plate 15mm Hot Rolled
| Grade: | A36, SS400, Q235B,etc |
|---|---|
| Length: | 3-12m, 6m-12m Or As Requirement |
| Width: | 600-1500mm |
3mm Thick Carbon Mild Steel Plate S275 For Unconditional Return
| After Sale: | Any Quality Problems, Unconditional Return |
|---|---|
| Thickness: | 0.5-200mm |
| Package: | Standard Export Package, Suit For All Kinds Of Transport, Or As Required |
DIN 1.3401 Mn13 High Manganese Wear Resistant Steel Plates 6mm X120Mn12
| Grade: | High Manganese Mn13 |
|---|---|
| Length: | 4m-12m Or As Required |
| Width: | 1m-3m Or As Required |
4000mm Cold Rolled Stainless Steel Sheet 34CrNiMo6 Alloy Steel Plates
| Standard: | AISI, ASTM, BS, DIN, GB, JIS |
|---|---|
| Length: | 1000-4000mm |
| Shippping: | Sea Freight |
3/8" 1/8" 1/2" 1/4" 304 Stainless Steel Plates 5mm 6mm 7mm 8mm
| Length: | 5.8m,6m Or As Your Requirement, 5.8m,6m Or As Your Requirement |
|---|---|
| Width: | 650-2000mm Or Customized |
| Thickness: | 0.3-3mm |
316 316l Hot Rolled Stainless Steel Plate 4x8
| Edge Treatment: | Slit, Round, Deburr, Etc. |
|---|---|
| Keyword: | 4x8 Stainless Steel Sheet Sheet |
| Port: | Shanghai |
BA TISCO Cold Rolled Stainless Steel Plate Sheet 0.5mm AISI 904L 304L 304 321 316L
| Product Name: | Stainless Steel Plate Sheet |
|---|---|
| Grade: | 904L 304L 304 321 316L |
| Thickness: | 0.1-0.5mm Or As Required |
4mm 3mm Carbon Steel Sheet Metal Astm A36 1023 1020 1018 1010 Carbon Steel Sheet Suppliers
| Standard: | AISI, ASTM, BS, DIN, GB, JIS |
|---|---|
| Thickness: | 0.5-100MM |
| Type: | Steel Plate |
BA Bright Surface 0.3mm Cold Rolled Stainless Steel Plates 201 202 304 316 316L 2B
| Product Name: | Stainless Steel Sheet |
|---|---|
| Standard: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
| Grade: | 201J1 304 316 310S 430 420 904L |
22 Gauge 24 Gauge Galvanized Steel Sheet 2mm G30 Plate 20 Gauge Cold Rolled
| Product Name: | Galvanized Sheet |
|---|---|
| Type: | Steel Sheet, Galvanized Steel Plate |
| Thickness: | 0.2-1.0mm |

